Nej obrázky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka studna k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem studna k vybarvování pro děti. Omalovánka studna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Studna - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Studna - A5            Omalovánka - Studna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Studna patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vytištění, zdarma, Studna, pro děti, obrázky, online, k vytisknutí, Ostatní, k vybarvení, ke stažení

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Studna k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s studnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, akrylové barvy, olejové pastely, voskovky nebo temperové barvy. Možností je dnes pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku studna lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s studnou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. umělecké tužky, akrylové barvy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, písmenka a pochopitelně i studnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, zvířátka a různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Popelka, Ratatouille, Sněhurka a Lví král. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stažení jsou: netopýr, auta, raketa, kočka nebo také lokomotiva. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s studnou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů