Nej obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka střevíce k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná střevíce k obarvení pro malé i větší děti. Omalovánka střevíce je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Střevíce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Střevíce - A5            Omalovánka - Střevíce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Střevíce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, Ostatní, k vytištění, k vytisknutí, online, obrázek, zdarma, k vybarvení, Střevíce, k tisku, pro děti, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Střevíce k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s střevící je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, křídy, voskovky, pastelové tužky nebo akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky fakt mnoho Obrázek střevíce lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s střevící má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například fixky, křídy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i střevíci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, druhy ptáků a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego příběh, Angry birds, Barbie případně Bugs Bunny. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: vláček, slon, draci, princezna nebo také drak. Ať si vaše dítko užije malování střevíce.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů