Top omalovánky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka skříň k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená skříň k obarvování pro malé děti. Omalovánka skříň je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skříň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skříň - A5            Omalovánka - Skříň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skříň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, Skříň, Ostatní, online, zdarma, k tisku, k vybarvení, k vytištění, obrázek, pro děti, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Skříň k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s skříní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, vodové barvy, voskové tužky, uhly a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku skříň lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s skříní má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, vodové barvy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i skříň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, jídla a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Krtek, Lví král, Monster high a panenka Winx. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, koně, auta, raketa anebo netopýr. Užijte si omalovánku skříně, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů