Nej omalovánky


Obrázek raketoplánu

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Šálek zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná Šálek ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka Šálek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šálek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šálek - A5            Omalovánka - Šálek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šálek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vybarvení, Šálek, online, Ostatní, obrázek, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, obrázky, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šálek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Šálkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskovky, pastelové tužky, akrylové barvy nebo též olejové pastely. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Šálek lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Šálkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, voskovky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i Šálek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata anebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Batman, Kačer Donald, Mickey mouse nebo Hledá se Nemo. Je však náročné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, lokomotiva s vagónky, miminko, drak a plachetnice. Nechť vám omalovánka s Šálkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů