Nej pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Šálek zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná Šálek ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka Šálek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šálek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šálek - A5            Omalovánka - Šálek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šálek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, online, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vybarvení, obrázek, pro děti, Šálek, Ostatní

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Šálek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Šálkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskovky, pastelové tužky, akrylové barvy nebo též olejové pastely. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Šálek lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Šálkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, voskovky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i Šálek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata anebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Batman, Kačer Donald, Mickey mouse nebo Hledá se Nemo. Je však náročné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, lokomotiva s vagónky, miminko, drak a plachetnice. Nechť vám omalovánka s Šálkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů