Výběr omalovánek


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pro dospělé zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená pro dospělé ke kreslení pro kluky a holky. Zajímavý Abstraktní motiv k vybarvení. Tato omalovánka je vhodná především pro dospělé.

Omalovánka pro dospělé je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pro dospělé - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pro dospělé - A5            Omalovánka - Pro dospělé - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pro dospělé patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, k tisku, Pro dospělé, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, online, obrázky, Ostatní, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Pro dospělé k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s prem dospělým je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, grafitové tužky, křídy, propisovací tužky a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky opravdu mnoho. Obrázek pro dospělé lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s prem dospělým má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskové tužky, grafitové tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i pro dospělé :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, kytky nebo též různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Sněhurka, Včelka Mája, Shrek a Toy Story. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, netopýr, astronaut, princezna nebo také astronaut. Nechť omalovánka s prem dospělým přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů