Top pět


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka poušť k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem poušť k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka poušť je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Poušť - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Poušť - A5            Omalovánka - Poušť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Poušť patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, online, obrázek, pro děti, Poušť, zdarma, k tisku, k vytištění, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Poušť k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s pouští je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, akrylové barvy, voskovky, propisovací tužky a uhlíky. Možností je dnes pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Obrázek poušť lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pouští má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, počítač nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například grafitové tužky, akrylové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, jídla, květiny a pochopitelně i poušť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různá zvířátka nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Toy Story, Bořek stavitel, Lví král nebo Ratatouille. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: raketa, houby, slon, auto či plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku poušť.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů