Nej obrázky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka podzim zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná podzim k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka podzim je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Podzim - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Podzim - A5            Omalovánka - Podzim - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Podzim patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k tisku, Podzim, zdarma, obrázek, k vytištění, obrázky, pro děti, online, k vybarvení, Ostatní

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Podzim k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s podzimem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, pastelové tužky, fixky či propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malá děcka vskutku mnoho. Obrázek podzim lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s podzimem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tempery a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, lidské profese, zvířátka a pochopitelně i podzim :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Gormiti, Lion King, Bugs Bunny nebo též Popelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, traktor, lokomotiva, auta a sněhulák. Užijte si omalovánku podzimu, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů