Nejoblíbenější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka pletení zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná pletení k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka pletení je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pletení - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Pletení - A5            Omalovánka - Pletení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pletení patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, online, Ostatní, zdarma, k vytisknutí, Pletení, k vytištění, obrázky, pro děti, k tisku, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Pletení k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pletením je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, akrylové barvy, uhly, pastelové tužky nebo propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek pletení lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s pletením má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskové tužky, akrylové barvy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, sporty, lidské profese a pochopitelně i pletení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin nebo též čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Tom a Jerry, Krtek a Simpsonovi. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, draci, čert případně koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pletením.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů