Doporučené


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pletení zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná pletení k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka pletení je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pletení - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Pletení - A5            Omalovánka - Pletení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pletení patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Pletení, obrázek, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k tisku, pro děti, Ostatní, online, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Pletení k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pletením je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, akrylové barvy, uhly, pastelové tužky nebo propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek pletení lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s pletením má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskové tužky, akrylové barvy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, sporty, lidské profese a pochopitelně i pletení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin nebo též čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Tom a Jerry, Krtek a Simpsonovi. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, draci, čert případně koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pletením.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů