Nejvyhledávanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek raketoplánu

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka petrolejka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná petrolejka k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka petrolejka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Petrolejka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Petrolejka - A5            Omalovánka - Petrolejka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrolejka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, obrázek, k vytištění, k vybarvení, Petrolejka, Ostatní, ke stažení, k tisku, obrázky, k vytisknutí, pro děti, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Petrolejka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s petrolejkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, vodové barvy, tužky anebo zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Obrázek petrolejka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s petrolejkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. akrylové barvy, umělecké tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i petrolejku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, hudební nástroje případně písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Rumcajs, Angry birds, Hello Kitty a Shrek. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: slon, raketa, auta, liška nebo drak. Užijte si omalovánku petrolejky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů