Doporučené


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka panenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná panenka k obarvení pro dívky i chlapce. Panenka je ideální omalovánku pro všechny hodné holčičky. Omalovánka panenka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Panenka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Panenka - A5            Omalovánka - Panenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Panenka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, online, zdarma, Ostatní, Panenka, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, obrázky, obrázek, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Panenka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s panenkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelky, propisovací tužky, temperové barvy nebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku panenka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s panenkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, oči dětí případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, pastelky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířátka, čísla a pochopitelně i panenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, kytky nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Rumcajs, Shrek případně Barbie. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, princezna, netopýr, traktor anebo pes. Ať vám omalovánka panenka přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů