Top omalovánky


Obrázek raketoplánu

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ořezávátko zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem ořezávátko k vybarvování pro děti. Klasické ořezávátko na tužky a pastelky. Třeba skutečné ořezávátko budete potřebovat na ořezání pastelek před vybarvením této jednoduché omalovánky. Omalovánka ořezávátko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ořezávátko - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ořezávátko - A5            Omalovánka - Ořezávátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ořezávátko patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ořezávátko, pro děti, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, online, Ostatní, obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytištění

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Ořezávátko k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s ořezávátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, propisovací tužky, uhly nebo též fixky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku ořezávátko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ořezávátkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, pastelky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, jídla a pochopitelně i ořezávátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, zaměstnání nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Aladin, Spiderman, Shrek a nebo Krteček. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, auta, auta, drak či princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ořezávátko.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů