Nejvyhledávanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka ohýnek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem ohýnek ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka ohýnek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ohýnek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohýnek - A5            Omalovánka - Ohýnek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohýnek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, online, Ostatní, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, obrázek, ke stažení, k vytištění, pro děti, obrázky, Ohýnek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Ohýnek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ohýnkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, fixky, tempery či temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku ohýnek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ohýnkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například pera, voskovky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, sporty a pochopitelně i ohýnek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, květiny případně různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Lego příběh, Hledá se Nemo a Kocour Garfield. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, astronaut, princezna, traktor a auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ohýnek.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů