Nejoblíbenější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ohýnek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem ohýnek ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka ohýnek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ohýnek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ohýnek - A5            Omalovánka - Ohýnek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohýnek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, pro děti, zdarma, k vybarvení, k tisku, Ohýnek, online, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, obrázky, Ostatní

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Ohýnek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s ohýnkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, fixky, tempery či temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku ohýnek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ohýnkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například pera, voskovky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, sporty a pochopitelně i ohýnek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, květiny případně různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Lego příběh, Hledá se Nemo a Kocour Garfield. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, astronaut, princezna, traktor a auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ohýnek.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů