Doporučené


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ohniště k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná ohniště k vybarvení pro nejmenší děti. Pěkné ohniště, ideální k vybarvení, jen by to chtělo špekáčky... Toto ohniště je na rozdíl o skutečného bezpečné - nespálíte se vy ani vaše děti a ani od nezasmrádne vaše oblečení. Omalovánka ohniště je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ohniště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ohniště - A5            Omalovánka - Ohniště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohniště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, k vytištění, Ohniště, k tisku, obrázky, zdarma, obrázek, Ostatní, online, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Ohniště k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s ohništětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, uhlíky, křídy nebo voskovky. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku ohniště lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s ohništětem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například zvýrazňovače, grafitové tužky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, druhy jídel a pochopitelně i ohniště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krtek, Medvídek Pú, Spiderman nebo také Kačer Donald. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, princezna, astronaut, auto a princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ohništětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů