Top pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka oheň k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná oheň k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka oheň je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Oheň - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Oheň - A5            Omalovánka - Oheň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oheň patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Oheň, k vybarvení, ke stažení, k tisku, obrázky, pro děti, obrázek, Ostatní, zdarma, online, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Oheň k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s ohní je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, olejové pastely, temperové barvy, tužky nebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku oheň lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ohní má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba fixy, olejové pastely nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, květiny, pohádkové postavy a pochopitelně i oheň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek či zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Angry birds, Rumcajs, Doba ledová a My little pony. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: draci, princezna, loď, Santa Klaus a mašinka. Nechť vám omalovánka s ohní přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů