Doporučujeme


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka nůžky zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk se jménem nůžky k obarvování pro naše milé prcky. Omalovánka nůžky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nůžky - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nůžky - A5            Omalovánka - Nůžky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nůžky patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, zdarma, k tisku, obrázek, ke stažení, Nůžky, k vytištění, Ostatní, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Nůžky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskovky, olejové pastely, pastelové tužky či uhly. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku nůžky lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s ? má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například zvýrazňovače, voskovky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, postavy z pohádek a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Doba ledová, Hledá se Nemo, Shrek nebo též My little pony. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: piráti, Santa Klaus, draci, miminko případně lokomotiva. Ať si vaše dítě užije omalovánku ?.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů