Doporučujeme


Obrázek jukeboxu

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka notebook k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem notebook k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka notebook je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Notebook - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Notebook - A5            Omalovánka - Notebook - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Notebook patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vytisknutí, online, k vybarvení, Ostatní, ke stažení, Notebook, obrázky, pro děti, zdarma, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Notebook k vytištění pro děti

Omalovánka s notebookem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, pastelky, uhly, fixy a tempery. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku notebook lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s notebookem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskovky, pastelky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, sporty, druhy automobilů a pochopitelně i notebook :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, kytky případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Aladin, Lion King nebo Mašinka Tomáš. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, slon, princezna, auta nebo též piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem notebook.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů