Nej omalovánky


Obrázek jukeboxu

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka mapa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem mapa k obarvování pro malé děti. Obrázek mapy ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka mapy světa pro malé cestovatele. Omalovánka mapa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mapa - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mapa - A5            Omalovánka - Mapa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mapa patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, online, k vytištění, Ostatní, ke stažení, k tisku, pro děti, k vybarvení, obrázek, Mapa, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mapa k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s mapou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, temperové barvy, voskové tužky nebo též pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek mapa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mapou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, olejové pastely případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a pochopitelně i mapu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, dopravní prostředky a lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Doba ledová, Barbie, Madagaskar anebo Monster high. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, sněhulák, princezna, lokomotiva nebo také astronaut. Ať si vaše dítko užije malování mapy.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů