Výběr obrázků


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mandala zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem mandala k omalování pro holky i kluky. Mandal znamená kruh nebo dokonce magický kruh. Ačkoli toto slovo pochází z východu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že nejstarší obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu. Mandaly se dají najít také v půdorysu staveb ze starého Egypta, Babylónu a Jávy. V moderních dějinách je mandala dle posvátné geometrie (semeno života) půdorysem nejvyšší budovy světa v Dubaji. (zdroj: Wikipedia.cz) Uvedený obrázek je vhodný k vytištění a vybarvení. Jedná se o antistresovou omalovánku pro dospělé.
Omalovánka mandala je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mandala - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mandala - A5            Omalovánka - Mandala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mandala patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, ke stažení, obrázky, obrázek, k vybarvení, k tisku, Ostatní, Mandala, k vytištění, pro děti

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Mandala k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s mandalou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, propisovací tužky, tužky nebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro menší i větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku mandala lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s mandalou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i mandalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, zvířata a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Aladin, Lego a Doba ledová. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: psi, princezna, piráti, auto a nebo liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou mandaly.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů