Top omalovánky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kruh k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem kruh k obarvování pro naše milé prcky. Omalovánka kruh je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kruh - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kruh - A5            Omalovánka - Kruh - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kruh patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, k tisku, ke stažení, k vybarvení, Kruh, k vytištění, pro děti, Ostatní, obrázky, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kruh k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kruhem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, temperové barvy, tempery, tužky a pera. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kruh lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kruhem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, temperové barvy a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i kruh :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, kytky nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy My little pony, Doba ledová, Barbie a Monster high. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stažení jsou: draci, čert, netopýr, vláček nebo lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kruhu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů