Top omalovánky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krajina k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem krajina k obarvování pro ratolesti. Omalovánka krajina je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Krajina - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krajina - A5            Omalovánka - Krajina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krajina patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, online, Ostatní, obrázek, k vybarvení, obrázky, zdarma, k tisku, pro děti, Krajina, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Krajina k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s krajinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, uhly, zvýrazňovače, křídy a uhlíky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku krajina lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s krajinou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, uhly nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i krajinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, hudební nástroje a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kačer Donald, Medvídek Pú, Spiderman či Toy Story. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, psi, princezna, auta a netopýr. Věříme, že se vám obrázek krajiny bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů