Nej omalovánky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kleště k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem kleště ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka kleště je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kleště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kleště - A5            Omalovánka - Kleště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kleště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, obrázek, Ostatní, pro děti, k tisku, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, Kleště, online, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kleště k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kleštětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhly, vodové barvy, tužky nebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Omalovánku kleště lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kleštětem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, uhly a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivá zvířata, čísla a pochopitelně i kleště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, sporty a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Toy Story, panenka Winx, My little pony anebo Simpsonovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: dinosauři, astronaut, plachetnice, mašinka či slon. Ať si vaše dítě užije obrázek kleštěte.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů