Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka kempování k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná kempování k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka kempování je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kempování - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kempování - A5            Omalovánka - Kempování - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kempování patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, online, Kempování, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, pro děti, zdarma, k tisku, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kempování k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kempováním je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tempery, uhlíky, umělecké tužky a nebo voskovky. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Obrázek kempování lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kempováním má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například akrylové barvy, tempery a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, lidské profese, různé sporty a pochopitelně i kempování :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, čísla či kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Barbie, Mašinka Tomáš, Spiderman nebo též Asterix a Obelix. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, slon, netopýr, auta případně pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kempování.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů