Doporučené


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka hvězda k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem hvězda k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Hvězda, obrázek, obrázky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, ke stažení, pro děti, zdarma, Ostatní

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Hvězda k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s hvězdou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, temperové barvy, grafitové tužky, tempery a křídy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku hvězda lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hvězdou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, temperové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy či čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Šmoulové, Toy Story, Krtek nebo Lego. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: plachetnice, auta, lokomotiva s vagónky, draci a astronaut. Nechť omalovánka s hvězdou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů