Nej obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka hrnec k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná hrnec k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka hrnec je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrnec - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrnec - A5            Omalovánka - Hrnec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrnec patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, online, obrázky, pro děti, k vybarvení, zdarma, Ostatní, obrázek, Hrnec, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Hrnec k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s hrncem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, temperové barvy, uhlíky, voskovky a zvýrazňovače. Možností je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku hrnec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s hrncem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu případně počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, temperové barvy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, hudební nástroje a pochopitelně i hrnec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířátka nebo také zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Madagaskar, Hledá se Nemo, Toy Story případně Hello Kitty. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme k uložení jsou: miminko, princezna, auto, hasiči a nebo slon. Ať si vaše dítě užije obrázek hrnce.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů