Nejlepší


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dýně k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem dýně k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka dýně je ideálním obrázkem k Halloweenu. Halloweenská omalovánka je určena k vytištění. Omalovánka dýně je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dýně - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dýně - A5            Omalovánka - Dýně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýně patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, Ostatní, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, pro děti, Dýně, zdarma, ke stažení, obrázky, k vybarvení, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Dýně k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s dýní je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, fixy, tužky, pera a voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku dýně lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dýní má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například akrylové barvy, fixy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, postavy z pohádek a pochopitelně i dýni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin nebo také jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Toy Story, Asterix a Obelix, Hello Kitty nebo Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: traktor, astronaut, piráti, netopýr a mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dýně.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů