Výběr obrázků


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka duha k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem duha k vybarvení pro naše zlatíčka. Obrázek duhy k vybarvení. Omalovánka duhy k tisku. Omalovánka duha je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Duha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Duha - A5            Omalovánka - Duha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Ostatní, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázky, online, k tisku, ke stažení, zdarma, Duha

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Duha k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s duhou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, vodové barvy, propisovací tužky, křídy anebo tempery. Možností je dnes pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek duha lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s duhou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhly, vodové barvy nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i duhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, druhy ptáků případně zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Popelka, Batman, Bořek stavitel a Ratatouille. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, netopýr, koně nebo Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou duhy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů