Doporučené


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dětská panenka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená dětská panenka k obarvování pro malé ratolesti. Obrázek dětské panenky je další pěkná omalovánka k tisku pro děti. Omalovánka dětská panenka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětská panenka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dětská panenka - A5            Omalovánka - Dětská panenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská panenka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k tisku, obrázek, k vybarvení, Dětská panenka, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, obrázky, Ostatní, online, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Dětská panenka k vytištění pro děti

Omalovánka s dětskou panenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, zvýrazňovače, fixy případně umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku dětská panenka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s dětskou panenkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, křídy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy jídel, květiny a pochopitelně i dětskou panenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, různé kytky a nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Kačer Donald, Spiderman, Lví král nebo také Ledové království. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, koně, auta, dinosauři a miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dětské panenky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů