Nej omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Omalovánka choroš k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem choroš k obarvování pro nejmenší děti. Choroš je houba rostoucí na stromě. Jedná se o nejedlou houbu. Omalovánka choroš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Choroš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Choroš - A5            Omalovánka - Choroš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Choroš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Choroš, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, pro děti, online, obrázky, Ostatní, zdarma, obrázek, k tisku, k vytisknutí

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Choroš k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s choroší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelky, grafitové tužky, tempery a křídy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Obrázek choroš lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s choroší má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba vodové barvy, pastelky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, druhy ptáků a pochopitelně i choroš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Spiderman, My little pony, panenka Winx nebo též Lion King. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, princezna, pes, slon případně astronaut. Ať si vaše dítko užije malování choroše.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů