Top pět


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Amun k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Amun k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka Amun je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Amun - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Amun - A5            Omalovánka - Amun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amun patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k tisku, online, obrázky, Ostatní, Amun, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Amun k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Amunem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pastelky, vodové barvy, akrylové barvy a nebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Amun lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Amunem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, pastelky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, různé sporty a pochopitelně i Amun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různá zvířátka anebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Včelka Mája, Aladin, Mašinka Tomáš a Shrek. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, vláček, čert, netopýr nebo též draci. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Amun.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů