Nejhledanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tričko k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná tričko k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka tričko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, pro děti, Oděvy, k vytištění, obrázky, obrázek, k vybarvení, k tisku, Tričko, online, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Tričko k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s tričkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, temperové barvy, uhly, zvýrazňovače a fixy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Obrázek tričko lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tričkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba fixky, temperové barvy nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy sportů, druhy ptáků a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Lego příběh, My little pony, Madagaskar nebo Spiderman. Je však nákladné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, princezna, netopýr, Santa Klaus a kočka. Ať vám omalovánka tričko přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů