Výběr omalovánek


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka svetr zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná svetr k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka svetr je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Svetr - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Svetr - A5            Omalovánka - Svetr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svetr patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, k vybarvení, pro děti, obrázek, zdarma, ke stažení, k tisku, Svetr, k vytisknutí, k vytištění, Oděvy, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svetr k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s svetrem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, umělecké tužky, olejové pastely, propisovací tužky či zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku svetr lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s svetrem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, umělecké tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, sporty, rostliny a pochopitelně i svetr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy nebo též písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Mickey mouse, My little pony, Krtek případně Asterix a Obelix. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: traktor, astronaut, slon, liška nebo kočka. Ať si vaše dítko užije malování svetru.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů