Nejhledanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka stuha k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem stuha k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka stuha je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stuha - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stuha - A5            Omalovánka - Stuha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stuha patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: pro děti, obrázek, Oděvy, k tisku, Stuha, online, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Stuha k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s stuhou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, pastelové tužky, umělecké tužky, uhlíky či uhly. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku stuha lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s stuhou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, pastelové tužky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, květiny, postavy z pohádek a pochopitelně i stuhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jídla anebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Spiderman, Lego příběh, Rumcajs a Lion King. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, princezna, astronaut, princezna a princ nebo též traktor. Nechť omalovánka s stuhou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů