Doporučené


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kšiltovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem kšiltovka k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka kšiltovka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kšiltovka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kšiltovka - A5            Omalovánka - Kšiltovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kšiltovka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, Kšiltovka, k vytištění, obrázek, obrázky, Oděvy, k tisku, ke stažení, pro děti, online, zdarma, k vybarvení

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kšiltovka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kšiltovkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, pera, olejové pastely nebo také akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti opravdu mnoho. Obrázek kšiltovka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kšiltovkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku nebo též čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba umělecké tužky, grafitové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i kšiltovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, dopravní prostředky a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Sněhurka, Mašinka Tomáš nebo též Mickey mouse. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, netopýr, drak, houby případně princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kšiltovkou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů