Nejstahovanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka košile k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem košile k obarvení pro malé caparty. Omalovánka košile je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vytištění, zdarma, obrázek, Košile, k vybarvení, k tisku, online, pro děti, Oděvy, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Košile k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s košilí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, uhlíky, umělecké tužky, grafitové tužky a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky fakt mnoho Omalovánku košile lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s košilí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhly, uhlíky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, různá zvířata a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Šmoulové, Rumcajs nebo Kocour Garfield. Je však hodně nákladné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, drak, houby, loď a miminko. Ať vám omalovánka košile přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů