Doporučujeme


Obrázek štěněte

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka klobouk k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem klobouk k obarvování pro menší i větší děti. Klobouk je oblíbená pokrývka hlavy. Klobouk je populární hlavně u starší generace, ale hodí se i pro společenské události. Omalovánka klobouk je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Klobouk - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klobouk - A5            Omalovánka - Klobouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klobouk patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, k vybarvení, obrázek, online, obrázky, pro děti, ke stažení, Klobouk, k tisku, k vytisknutí, zdarma, k vytištění

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Klobouk k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kloboukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelky, akrylové barvy, fixky a křídy. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Obrázek klobouk lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kloboukem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, pastelky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jídla, druhy jídel a pochopitelně i klobouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, zvířata nebo také květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Monster high, Rumcajs, Popelka či Toy Story. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, astronaut, pes, traktor případně miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku klobouk.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů