Nejoblíbenější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka deštník k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem deštník k vybarvování pro naše milé prcky. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, k vybarvení, zdarma, ke stažení, Oděvy, k tisku, Deštník, k vytištění, pro děti, obrázek, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Deštník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s deštníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, křídy, umělecké tužky, fixky a nebo pera. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku deštník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s deštníkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba tužky, křídy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů anebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Simpsonovi, Včelka Mája, Popelka nebo Kačer Donald. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, hasiči, princezna, draci a liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou deštník.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů