Nejvyhledávanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka bota zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem bota ke kreslení pro naše milé prcky. Obrázek boty ke stažení a vybarvení. Omalovánka boty pro děti online. Omalovánka bota je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bota - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bota - A5            Omalovánka - Bota - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bota patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k tisku, k vytištění, obrázky, Bota, obrázek, online, zdarma, pro děti, Oděvy, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Bota k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s botou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhlíky, fixky, voskové tužky případně pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek bota lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s botou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například vodové barvy, uhlíky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i botu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, jídla a písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Tom a Jerry, Angry birds, Batman a Lion King. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, psi, Santa Klaus, houby a nebo miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s botou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů