Nejstahovanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žena zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem Žena k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka Žena je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žena - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žena - A5            Omalovánka - Žena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, pro děti, zdarma, online, ke stažení, Žena, obrázek, obrázky, k tisku

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Žena k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Ženou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, fixky, vodové barvy a voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti k dispozici celá škála. Obrázek Žena lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Ženou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba tempery, umělecké tužky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, sporty, kytky a pochopitelně i Ženu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy rostlin anebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Shrek, Lion King nebo Ledové království. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, raketa, piráti, auto a princezna. Nechť vám omalovánka s Ženou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů