Nejhledanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka vrchní k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná vrchní k omalování pro nejmenší děti. Tato omalovánka zobrazuje číšníka nesoucího jídlo. Omalovánka vrchní je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vrchní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vrchní - A5            Omalovánka - Vrchní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrchní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Vrchní, Lidé, obrázek, online, k tisku, zdarma, k vybarvení, obrázky, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Vrchní k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vrchním je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, vodové barvy, propisovací tužky, fixky a uhly. Možností je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku vrchní lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vrchním má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač případně peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, vodové barvy nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i vrchní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, zvířátka anebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Lion King, Medvídek Pú, Ratatouille případně Kocour Garfield. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, princezna, draci, astronaut nebo mašinka. Věříme, že se vám obrázek vrchního bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů