Nejlepší


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka voják k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem voják k vybarvení pro malé i větší děti. Voják se zbraní. Omalovánka voják je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Voják - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Voják - A5            Omalovánka - Voják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Voják patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, pro děti, k tisku, obrázky, k vytištění, Lidé, Voják, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, zdarma

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek k vybarvení Voják k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s vojákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixky, umělecké tužky, vodové barvy nebo též voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Omalovánku voják lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s vojákem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, fixky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, písmenka a pochopitelně i voják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Aladin, Lion King, Barbie nebo také Šmoulové. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: mašinka, kočka, auto, plachetnice a lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítko užije malování vojáku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů