Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vlajkonoš k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem vlajkonoš k obarvování pro naše zlatíčka. Motivem tohoto obrázku je vlajkonoš nesoucí vlajku, resp. prapor. Omalovánka vlajkonoš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vlajkonoš - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Vlajkonoš - A5            Omalovánka - Vlajkonoš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlajkonoš patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, k tisku, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, Vlajkonoš, obrázky, k vytištění, obrázek, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Vlajkonoš k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vlajkonoší je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskové tužky, olejové pastely, pastelové tužky či umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek vlajkonoš lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vlajkonoší má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. vodové barvy, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i vlajkonoš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, zvířata anebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Mašinka Tomáš, Rumcajs a Ledové království. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: vláček, mašinka, Santa Klaus, čert nebo princezna. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka vlajkonoše bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů