Doporučené


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Viking k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Viking ke kreslení pro malé děti. Omalovánka Viking je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Viking, zdarma, k vybarvení, ke stažení, online, obrázek, k vytisknutí, obrázky, k tisku, pro děti, k vytištění, Lidé

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Viking k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Vikingem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, křídy, grafitové tužky, voskovky a nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku Viking lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Vikingem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, dětské oči případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, křídy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, lidské profese, různé kytky a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, zaměstnání nebo též jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Popelka, Medvídek Pú, Rumcajs případně Gormiti. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, lokomotiva s vagónky, koně, raketa nebo také dinosauři. Nechť vám omalovánka s Vikingem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů