Nejstahovanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka tlusťoch zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem tlusťoch k vybarvování pro malé ratolesti. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, pro děti, Tlusťoch, zdarma, k vytištění, k tisku, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, obrázky, online, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tlusťoch k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s tlusťochem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pastelky, akrylové barvy, křídy a fixky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Obrázek tlusťoch lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s tlusťochem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pastelové tužky, pastelky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, čísla a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Doba ledová, Shrek, Kocour Garfield nebo též Monster high. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: raketa, drak, traktor, koně anebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tlusťoch.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů