Výběr obrázků


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tlouštík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem tlouštík ke kreslení pro menší i větší děti. Takto dopadnou lidé, kteří jedí mnoho jídla a přitom málo sportují. Omalovánka tlouštík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tlouštík - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlouštík - A5            Omalovánka - Tlouštík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlouštík patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, zdarma, ke stažení, k tisku, obrázky, pro děti, obrázek, Lidé, k vybarvení, Tlouštík

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Tlouštík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s tlouštíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelové tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy a fixky. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku tlouštík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tlouštíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba křídy, pastelové tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, sporty, lidské profese a pochopitelně i tlouštík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, dopravní prostředky nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Bugs Bunny, Mašinka Tomáš či Lion King. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: hasiči, lokomotiva s vagónky, traktor, koně a astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s tlouštíkem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů