Nejstahovanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka smrtka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem smrtka ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka se strašidelnou smrtkou se hodí např. ke strašidelnému svátku Halloween. Omalovánka smrtka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Smrtka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Smrtka - A5            Omalovánka - Smrtka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Smrtka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, zdarma, obrázky, k vytisknutí, online, pro děti, k tisku, obrázek, ke stažení, Smrtka, k vytištění, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Smrtka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s smrtkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pera, umělecké tužky, fixky nebo pastelky. Možností je dnes pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku smrtka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s smrtkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, oči dětí či čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, pera nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, zvířata a pochopitelně i smrtku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, rostliny a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy My little pony, Lví král, Bugs Bunny či Simpsonovi. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, miminko, auta, princezna a princ a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou smrtka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů