Nej obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka skřítek k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem skřítek k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka skřítek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, k tisku, obrázky, ke stažení, zdarma, Skřítek, Lidé, k vybarvení, online, pro děti, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Skřítek k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se skřítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, křídy, tužky, fixky nebo také propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku skřítek lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se skřítkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, křídy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy jídel, lidské profese a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, čísla anebo květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lion King, Monster high, Bugs Bunny a Lego. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: draci, auta, kočka, sněhulák a miminko. Ať vám omalovánka skřítek přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů