Nej pět


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Školka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená Školka k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka Školka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, pro děti, online, k vytištění, ke stažení, obrázky, k vybarvení, Školka, Lidé, k vytisknutí, obrázek, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Školka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Školkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, temperové barvy, umělecké tužky, uhly nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku Školka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Školkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, čas a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, temperové barvy případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, druhy ptáků a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, dopravní prostředky nebo také květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Gormiti, Ledové království, Hello Kitty a nebo Shrek. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, raketa, Santa Klaus, čert nebo též houby. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Školky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů