Nej omalovánky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka rytíř k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem rytíř k obarvení pro ratolesti. Rytíř, středověký bojovník, příslušník šlechty, jede na koni a mává mečem. Omalovánka rytíř je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Rytíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Rytíř - A5            Omalovánka - Rytíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rytíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, Rytíř, k vybarvení, k vytištění, obrázek, online, pro děti, Lidé

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Rytíř k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s rytířem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, vodové barvy, tempery, pastelky nebo také voskové tužky. Možností je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku rytíř lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s rytířem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, vodové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i rytíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, zvířátka nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Hello Kitty, Rumcajs, Sněhurka případně Mickey mouse. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, netopýr, auto, hasiči nebo kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s rytířem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů