Top obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka robot k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná robot k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka robota. Online Omalovánka s robotem. Obrázek robota k vytištění a vybarvení. Omalovánka robot je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Robot - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Robot - A5            Omalovánka - Robot - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Robot patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k tisku, pro děti, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, Lidé, k vybarvení, ke stažení, obrázek, Robot

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Robot k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s robotem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelové tužky, vodové barvy, tužky nebo též voskovky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek robot lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s robotem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, dětské oči či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, pastelové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zvířátka, rostliny a pochopitelně i robota :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, postavy z pohádek nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Shrek, Ledové království, Angry birds či Šmoulové. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: vláček, netopýr, lokomotiva, astronaut a miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku robot.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů