Top omalovánky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ráno k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná ráno k obarvení pro holku i kluka. Vtipná omalovánka s motivem rána. Budík zvoní a přitom se nechce vstávat. Dospělí tuto situaci jistě dobře znají. Omalovánka ráno je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ráno - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ráno - A5            Omalovánka - Ráno - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráno patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, obrázky, Ráno, Lidé, ke stažení, k tisku, k vytištění, online, pro děti, obrázek, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Ráno k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ránem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, uhlíky, fixy a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici dlouhá řada. Obrázek ráno lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ránem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, temperové barvy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ráno :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, zvířata nebo též květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Toy Story, Batman, Simpsonovi nebo Kačer Donald. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: auto, princezna, lokomotiva, čert a kočka. Nechť vám omalovánka s ránem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů